TOP 3 zmywarki Whirlpool — poradnik wyboru

Jeśli szukasz wysokiej klasy sprzętu kuchennego, to dobrym wyborem będzie zmywarka Whirlpool. Wskazany producent tworzy nowoczesne urządzenia wolnostojące i do zabudowy o szerokości 45, 55 i 60 cm. Zbierają one bardzo pozytywne opinie od użytkowników, którzy doceniają ich funkcjonalność, estetyczny design i fakt, że doskonale myją różnego typu naczynia. Dlatego też warto wiedzieć, jakie modele zasługują na uwagę, co pozwoli kupić dopasowany do oczekiwań artykuł. Oto poradnik, dzięki któremu nabędziesz najlepsze produkty. Przeczytaj już teraz, aby podjąć słuszną decyzję!

Wybieranie idealnej zmywarki

Co istotne, Whirlpool oferuje różnorodne zmywarki, które sprawdzą się w większości zastosowań. W czasie zakupu trzeba jednak ocenić przynajmniej kilka cech i parametrów technicznych. Jeśli decydujesz się na węższe urządzenia, musisz się rzecz jasna liczyć z mniejszą pojemnością. W przypadku dużych rodzin najlepiej postawić na większe modele, mieszczące kilkanaście zestawów naczyń. Wskazana firma produkuje sprzęt wolnostojący, który ma kompletną obudowę oraz blat, a także zmywarki do zabudowy – przystosowane do pokrycia frontem meblowym. Poleca się również sprawdzić liczbę dostępnych programów czy klasę energetyczną.

Technologie zastosowane w zmywarkach Whirlpool

Należy podkreślić, że każda zmywarka Whirlpool została wyposażona w szereg nowoczesnych technologii, które uławiają korzystanie i zapewniają bardzo dobre efekty mycia. Na szczególną uwagę zasługuje program 6. Zmysł. Pozwala on na skuteczne usunięcie wszelkich zabrudzeń, gdyż czujniki samodzielnie dobierają odpowiednią temperaturę, czas i moc zmywania. Znaczenie ma również praktyczny system koszy, który w razie potrzeby może być modyfikowany.

Polecane zmywarki Whirlpool

Oto popularne i cenione przez klientów modele zmywarek Whirlpool.

1. WFO 3T133 PF X

Urządzenie z wyższej półki wyposażone w program 6. Zmysł, a także niezwykle przydatną funkcję PowerClean Pro, dzięki której precyzyjny strumień wody wyeliminuje nawet najtrudniejsze, zaschnięte zabrudzenia. Wariant ten pomieści aż 14 kompletów naczyń, ma elektroniczny wyświetlacz, a w trybie Eco zużywa mniej niż 10 litrów wody.

2. WSFO3O23PF

Propozycja dla osób szukających mniejszych modeli, które jednak wyposażono we wszystkie kluczowe opcje. Silnik inwerterowy zapewnia cichą i wydajną pracę przy niewielkim zużyciu wody. Użytkownicy mogą też skorzystać z opóźnionego startu oraz wygodnej regulacji górnego kosza.

3. WFO 3T233 P 6.5 X

Doskonała zmywarka, którą w promocji można zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Wśród jej licznych zalet trzeba wskazać: duży wybór programów (w tym 6. Zmysł), koszyk na sztućce, opcję turbo, skracającą czas mycia, a także nowoczesne funkcje suszenia i niezwykle niskie zużycie wody w trybie Eco.

Kup zmywarkę Whirlpool

Opisywane urządzenia nalezą do najlepszych rozwiązań w swojej klasie. Każda nowoczesna zmywarka Whirlpool spełni wymagania dużych i małych rodzin, ponieważ została wyposażona w wiele przydatnych programów, a ponadto jest solidnie wykonana i ma elegancki design. Warto skorzystać z oferty sprawdzonych sklepów internetowych i zamówić wybrane modele tych maszyn!