Jakie artykuły nawiązujące do policji oferuje Playmobil?

W ofercie gadżetów szkolnych przeznaczonych dla najmłodszych każdy rodzic znajdzie coś, co trafi w gust dziecka. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jakie produkty oferuje Playmobil!

Zabawki to nie wszystko

Jeżeli Twoje dziecko wybiera się do przedszkola lub szkoły, powinieneś zadbać o akcesoria, które będą mu tam niezbędne. W końcu od teraz, oprócz zabawy, pociecha będzie poświęcała czas również na naukę. Wśród produktów z kultowej serii Playmobil Policja  znajdziesz coś, co spowoduje uśmiech Twojej pociechy. Artykuły wyróżniają się ciekawą kolorystyką i motywami pasującym do kolekcji. Szeroki wybór gwarantuje, że bez problemu skompletujesz wyprawkę, w której powinny się znaleźć:

  • piórnik, 
  • plecak dziecięcy,
  • worek na obuwie,
  • bidon,
  • pudełko śniadaniowe.

Wszystkie produkty zdobione policyjnymi wzorami wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Postaw na artykuły, z których Twoja pociecha będzie zadowolona!

Funkcjonalność na co dzień

Wśród akcesoriów dla najmłodszych na szczególną uwagę zasługuje piórnik w formie okrągłej saszetki. Dzięki nadrukowi z wzorami znanymi z kolekcji Playmobil Policja trafi w gust wszystkich miłośników serii City Action, a do tego sprosta potrzebom i wymaganiom każdego ucznia! Twoje dziecko zamierza spakować do niego wiele przyborów? Duża pojemność artykułu to jego zaleta! Przyjemny w dotyku korpus piórnika zapewnia ochronę długopisów, kredek czy gumki i strugaczki, czyli niezbędnych podczas nauki akcesoriów. Zamek błyskawiczny użyty w piórniku zabezpiecza przybory przed wypadaniem, a trwałe materiały zastosowane do jego produkcji ograniczają ryzyko uszkodzeń mechanicznych. 

Produkty uwielbiane przez najmłodszych

Kompletując wyprawkę szkolną, postaw na produkty z kochanymi przez dzieci wzorami. Sprawdź, jakie produkty z serii Playmobil Policja oferują dobre sklepy!